171396321544196490.jpg

Chceš pracovat na své osobnosti? Být v kontaktu se sebou samým, lépe se poznat a rozumět sobě samému? Pak je kurz „Poznej sám sebe“ právě pro tebe.

Intenzivní forma čtyřdenního sebezkušenostního kurzu otevírá „cestu“ do vlastní osobnosti.  Vybízí k sebepoznání, porozumění, sebepéči i k práci na vlastních překážkách či blokádách. Kurz je sestaven z jednotlivých psychoterapeutických technik, které na sebe navazují a umožňují tak efektivně pracovat na vlastním seberozvoji.

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny studenty, kteří formulovali potřebu v rozvoji vlastní osobnosti. Pro studenty humanitních oborů může být kurz přínosný jako osobnostní příprava pro budoucí uplatnění na trhu práce. Frekventanti obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Kurz není vhodný pro osoby s diagnostikovaným psychiatrickým onemocněním a pro studenty doktorského studia. Děkujeme za pochopení.

Na co se můžete těšit?

• psychoterapeutické a projektivní techniky
  • expresivní terapie (arteterapeutického, muzikoterapeutického charakteru)
  • techniky využívající principy hlubinné psychoterapie k osobnímu růstu
  • práci s tělem
  • zážitkovou pedagogiku a psychosociální hry

Lektoři: Mgr. Hana Jelínková, Mgr. Hana Vláčilová

Termín konání: Chystáme pro vás nové termíny podzim 2024, právě běží Seberozvojová skupina více informací zde.

Místo: víceúčelový objekt VO, 01009

Informace: S sebou si prosím vezměte pohodlné oblečení do venkovních a vnitřních prostor.

Přihlášení: hlaste se e-mailem na apupa@upce.cz

Přihláška na kurz je závazná, případnou neúčast z vážných důvodů (např. nemoc) prosím neprodleně komunikujte s pracovníky poradny!!! Vaše místo bude nabídnuto náhradníkům, kteří se rádi kurzu zúčastní. Děkujeme za ohleduplnost.