4597878229431684845146236596276600321172919n0102596.jpg

Published: 15.09.2024

Vážené studentky, vážení studenti,
vážené kolegyně, vážení kolegové,

chtěl bych Vás tímto ubezpečit, že v souvislosti s aktuální kritickou povodňovou situací v ČR monitorují zaměstnanci univerzity všechny budovy UPCE a operativně řeší vzniklé problémy.

V případě potřeby řešení individuálních problémů, např. nemožnost dopravy do zaměstnání v souvislosti s dopravními omezeními z důvodu povodňové situace, prosím kontaktujte své nadřízené.

Aktuální informace pro studenty Fakulty zdravotnických studií UPCE: Z důvodu pokračující nepřízně počasí je zrušena imatrikulace studentů FZS, která měla proběhnout v pondělí 16. září 2024. Imatrikulace studentů FZS se uskuteční v náhradním termínu. V souvislosti se zahájením výuky na FZS jsou vedením fakulty nastavena opatření, která se mohou průběžně měnit. Prosím, abyste pro bližší informace sledovali webové / sociální stránky fakulty.

Také Vás, milé kolegyně a kolegové, prosím, abyste sledovali aktuální informace na stránkách UPCE.

Děkuji všem za pochopení.

Zároveň mi dovolte poděkovat za součinnost a pomoc všech zainteresovaných studentů a zaměstnanců.

prof. Libor Čapek
rektor