Vážené kolegyně a vážení kolegové,

rádi bychom vás upozornili, že Univerzita Pardubice se letos zúčastní mezinárodní akce Czech Street Party v Bruselu.

Akce Czech Street Party je jednou z nejpopulárnějších a nejnavštěvovanějších českých akcí pořádaných v Bruselu a letos se uskuteční už podvanácté. Univerzita vyráží na akci v blízkosti Evropského parlamentu společně s Pardubickým krajem a chce zájemcům nabídnout komplexní informace o studiu na 7 fakultách v Pardubicích.

Po celé ulici Rue Caroly budou otevřeny stánky jednotlivých krajů, ve kterých účastníci party dostanou možnost ochutnat regionální speciality nebo získat turistické informace. I další české univerzity budou nabízet studentům novinky a podmínky studia, děti se mohou zapojit do aktivit, které připomenou významná výročí letošního roku. Na akci vystoupí také české hudební skupiny Disconnexion, Mydy Rabycad a Mig 21.

KDY: pátek 14. června 2019 od 17 do 23 hodin

KDE: Rue Caroly, 1050 Brusel

Martina Macková
vedoucí Oddělení propagace a vnějších vztahů UPa