Published: 03.07.2014

Z důvodu nenaplněné kapacity v některých oborech vyhlašuje děkanka FES Univerzity Pardubice (FES UPa) na základě Směrnice FES 3/2013, odst. 1,4 dodatečné přijímací řízení.

Bakalářské studium

pro všechny obory v bakalářském studijním programu  Systémové inženýrství a informatika (SII) v prezenční i kombinované formě studia.

Navazující magisterské studium

pro všechny obory ve studijním program Systémové inženýrství a informatika a pro obor Ekonomika veřejného sektoru ve studijním programu Hospodářská politika a správa.

Přihlášky ke studiu

Lhůta pro podávání přihlášek v bakalářském i navazujícím magisterském studiu studiu v akademickém roce 2014/15 je do 31. 7. 2014.

Přihlášku ke studiu lze podávat pouze elektronicky na adrese  http://eprihlaska.upce.cz.  Elektronickou přihlášku již není nutné tisknout a zasílat ji poštou. Její zaevidování lze následně na stejné internetové adrese zkontrolovat.

Výše poplatku za každou podanou přihlášku k přijímacímu řízení činí 500,- Kč. Poplatek se hradí bankovním převodem nebo platební poukázkou. Při neúčasti přihlášeného uchazeče na přijímací zkoušce se poplatek ani přihláška nevrací.

Název účtu adresáta:

Univerzita Pardubice, Studentská 95, 532 10 Pardubice

Název a sídlo peněžního ústavu:

KB Pardubice

číslo účtu 37030561/0100

variabilní symbol          4920

konstantní symbol        379 (pro platbu složenkou), 308 (pro platbu převodem)

specifický symbol u elektronické přihlášky: vygenerované číslo elektronické přihlášky

spojová pošta Pardubice 530 02

Všichni uchazeči o bakalářské studium jsou povinni zaslat do 31. 7. 2014 na studijní oddělení FES (adresa Studentská 95, 532 10 Pardubice) ověřenou kopii pololetního vysvědčení z posledního ročníku střední školy a ověřenou kopii maturitního vysvědčení. Děkanka FES bude rozhodovat o přijetí jen těch uchazečů, kteří úspěšně ukončili úplné střední všeobecné nebo úplné střední odborné vzdělání maturitní zkouškou. Uchazeči, kteří nebudou tuto podmínku splňovat nebo nezašlou k výše uvedenému datu 31. 7. 2014 požadované kopie vysvědčení, nebudou přija...