Published: 21.08.2013

Příjem přihlášek do 2. kola přijímacího řízení se pro obor KMT prodlužuje!

Rozhodnutím děkana Fakulty elektrotechniky a informatiky se příjem přihlášek do 2. kola přijímacího řízení do bakalářského studijního programu

B2612 Elektrotechnika a informatika,

obor Komunikační a mikroprocesorová technika

mimořádně prodlužuje do                                                                           31. 8. 2013.

Přihlášky se podávají na tiskopisu SEVT. K přihlášce  je nutno přiložit kopii dokladu o zaplacení poplatku (kontrolní ústřižek poštovní poukázky typu A nebo kopie výpisu z účtu).

Na přihlášce je nutno označit typ studijního programu, studijní obor, formu studia a IZO absolvované, resp. studované střední školy.

Poplatek za přijímací řízení činí 500,- Kč a  poukazuje se na účet Univerzity Pardubice:

název a sídlo peněžního ústavu: Komerční banka Pardubice

číslo účtu: 37030561/0100

variabilní symbol: 6920

konstantní symbol: pro platbu složenkou 379

pro platbu převodem 308

specifický symbol: rodné číslo uchazeče

spojová pošta: Pardubice 530 02

K přihlášce uchazeč zároveň doloží ověřenou kopii maturitního vysvědčení nebo originál k nahlédnutí. Pokud uchazeč nedisponuje maturitním vysvědčením, doloží kopii vysvědčení z posledního ročníku střední školy.

Přihlášky se zasílají poštou na adresu:

Univerzita Pardubice

Fakulta elektrotechniky a informatiky

Studentská 95

532 10 Pardubice

Osobně lze přihlášku předat na Studijním oddělení FEI na adrese: nám. Čs. legií 565, Pardubice.

Pro přijímací řízení zůstává v platnosti směrnice FEI č. 4/2012 Pravidla pro přijímací řízení do 1. ročníku bakalářských a navazujících magisterských studijních programů Informační technologie a Elektrotechnika a informatika pro akademický rok 2013/2014  a Dodatek č. 1 k této směrnici.

(viz: http://www.upce.cz/fei/deska/prijimaci-rizeni.html)