noc-vedcu2024fb-event1920x1005pxkvizbiancoupcetext0102479.png
Klub Áčko, Pardubice kontakt

Chcete zjistit, jakými proměnami prošla věda za poslední staletí? Pak si nenechejte ujít speciál Hospodského kvízu ve spolupráci s Nocí vědců!

Porovnejte své znalosti, otestujte důvtip ostatních hráčů a zjistěte, komu sedne téma kvízu PROMĚNA nejlépe!

Čekat na vás bude obvyklých 56 otázek v 5 kolech a hned na tři nejlepší čekají parádní ceny od Noci vědců a českých univerzit.

Startovné na kvíz je 100 Kč/osoba.

Výsledky svého týmu budete moci navíc porovnat s dalšími týmy v dalších (nejen) univerzitních městech.

Jak přihlásit svůj tým? Jednoduše. V události na Facebooku Své týmy přihlašujte na Facebookové události

(19) Hospodský kvíz | Noc vědců | PARDUBICE | Facebook je přihlašovací příspěvek, pod který napište název týmu a počet členů (3–8).

Více o Noci vědců na www.nocvedcu.cz
Více o Hospodském kvízu na www.hospodskykviz.cz