Published: 13.10.2014

Ve čtvrtek 16. října proběhne v Aule Arnošta z Pardubic imatrikulace studentů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice - akademický obřad, při němž noví vysokoškoláci skládají akademický slib, stávají se členy akademické obce a jsou slavnostně zapsáni do matriky studentů Univerzity Pardubice.

Slavnostní akademický slib budou skládat studenti prvního ročníku Fakulty ekonomicko-správní v 9:00, v 11:00 a ve 13:00 hodin do rukou děkanky fakulty doc. Ing. Renáty Myškové, Ph.D.

Studium bakalářských studijních programů Fakulty ekonomicko-správní zahajuje 689 studentů:

- 171 studentů prezenční a kombinované formy bakalářského programu Hospodářská politika a správa,

- 166 studentů prezenční a kombinované formy zvolilo studijní program Systémové inženýrství a informatika,

- 352 studentů prezenční a kombinované formy bude studovat bakalářský program Ekonomika a management.

Studium navazujících magisterských programů na FES zahajuje 286 studentů.

Do nového akademického roku 2014/2015 se do všech ročníků a studijních programů Fakulty ekonomicko-správní zapsalo 2 132 studentů.