Published: 31.10.2013

Ve čtvrtek 7. listopadu  proběhne v Aule Arnošta z Pardubic imatrikulace studentů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice - akademický obřad, při němž noví vysokoškoláci skládají akademický slib, stávají se členy akademické obce a jsou slavnostně zapsáni do matriky studentů Univerzity Pardubice.

Studium bakalářských studijních programů Fakulty ekonomicko-správní zahajuje 643 studentů:

- 152 studentů prezenční a kombinované formy bakalářského programu Hospodářská politika a správa,

- 183 studentů prezenční a kombinované formy zvolilo studijní program Systémové inženýrství a informatika,

- 308 studentů prezenční a kombinované formy bude studovat bakalářský program Ekonomika a management.

Studium navazujících magisterských programů na FES zahajuje 293 studentů.

Do nového akademického roku 2013/2014 se do všech ročníků a studijních programů Fakulty ekonomicko-správní zapsalo téměř 2 200 studentů.