Published: 24.09.2014

aktualizace 24. 9. 2014

Oznámení o provádění prohlídek budov Univerzity Pardubice Policií ČR a zrušení výuky a veškerých činností v objektech univerzity v úterý dne 30. září 2014.

Veškerá výuka a pracovní činnosti ve všech budovách Univerzity Pardubice a na všech fakultách a pracovištích jsou v úterý dne 30. září 2014 ZRUŠENY.

Vstup do objektů Univerzity Pardubice a pobyt osob v nich nebude v úterý 30. září z naléhavých technicko-provozních důvodů možný.
To rovněž znamená, že nebude probíhat žádná výuka a nebude možné pobývat na kolejích.
Zaměstnanci univerzity nebudou mít přístup na svá pracoviště. Univerzitní informační a komunikační systémy by měly být v provozu.

Policie ČR provádí v současné době prohlídky budov Univerzity Pardubice vzhledem k anonymnímu oznámení.
Kontrola všech objektů potrvá i v následující dny.
Opatření se týkají všech budov Univerzity Pardubice ve všech lokalitách, všech fakult, pracovišť, poslucháren, technického zázemí včetně ubytovacích zařízení.

Naléhavě prosíme všechny studenty, zaměstnance a hosty UPa,
aby jednali podle pokynů Policie ČR a respektovali mimořádná opatření.

Aktuální upřesnění:
Studenti se mohou ubytovávat na kolejích.
Zrušení výuky se týká v této chvíli pouze úterý 30. září.
Předpokládá se, že v pondělí 29. září proběhne výuka podle plánu – a to tak, že na všech fakultách beze změn.
Zatím platí, že v úterý 30. září v denních hodinách nebude umožněn pohyb osob ve všech univerzitních budovách (nejen v Pardubicích) včetně kolejí.
Předpokládá se, že ubytování/přenocování na kolejích z pondělí na úterý 29. - 30.9 a z úterý na středu 30.9 - 1.10 bude možné.

Studenty a zaměstnance žádáme, aby dále sledovali případné další informace na univerzitním intranetu.
Případná upřesnění tam budou zveřejněna, podle pokynů Policie ČR, případně poskytnou zodpov...