nvbanner1920x10800103587.png

Published: 26.09.2024

K Noci vědců se tento pátek přidá i Univerzita Pardubice. Tentokrát bude možné nahlédnout do laboratoří Technologického areálu UPCE v Doubravicích. A potkáte tam dokonce výzkumníky ze všech sedmi fakult. Do jejich vědeckých ukázek, experimentů i nejrůznějších demonstrací se promítne letošní téma PROMĚNA.

A co přesně vás čeká? To v Českém rozhlasu Pardubice prozradily Petra Bajerová, prorektorka pro vnější vztahy UPCE, a Veronika Sejkorová Skřivanová, jedna z organizátorek akce. Tak přijďte, těšíme se na vás!

Noc vědců startuje 27. září v 16 hodin a končí ve 22 hodin. Vstup na akci je zdarma. K cestě na místo můžete využít speciální okružní autobusovou linku.

Informace najdete na webu www.upce.cz/nocvedcu nebo ve facebookové události Noc vědců v Pardubicích

Program evropské Noci vědců a seznam všech akcí najdete na webu www.nocvedcu.cz.