Published: 04.10.2013

Fakultu ekonomicko-správní opouští letos v říjnu 180 úspěšných absolventů - 99 bakalářů a 81 inženýrů.

Ve čtvrtek 24. října se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční podzimní inženýrské promoce a bakalářské sponze, při nichž ukončí svá studia 180 absolventů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice.

Titul „bakalář“ získává 60 absolventů prezenčního studia a 39 absolventů kombinované studia bakalářských studijních programů Hospodářská politika a správa,  Ekonomika a management a Systémové inženýrství a informatika. Sponze budou zahájeny v 9.00 a v 11.00 hodin.

Závěrečné akademické obřady na Fakultě ekonomicko-správní následně pokračují slavnostními promocemi. V univerzitní aule obdrží vysokoškolské diplomy 81 inženýrů - 63 absolventů prezenčního studia a 18  absolventů kombinovaného studia  navazujících magisterských studijních programů Hospodářská politika a správa, Ekonomika a management  a Systémové inženýrství a informatika. Promoce budou zahájeny ve 13.00 a v 15.00 hodin.

Vysokoškolské diplomy spolu s anglicko-českým dodatkem k diplomu obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Renáty Myškové, Ph.D.

Seznam absolventů bakalářského studia

Seznam absolventů navazujícího magisterského studia