sciencepointevent789281096907.png
Sportovní park Na Špici - Pardubice kontakt

Univerzita Pardubice obohatí program Sportovního parku speciálním populárně-naučným programem s atraktivními vědeckými a technickými interaktivními demonstracemi na stanovišti s názvem SCIENCE POINT.

Od  5. 8 do 11. 8. se na populárně-naučném zážitkovém stanovišti budou střídat a návštěvníkům věnovat vědci i sami vysokoškoláci z Univerzity Pardubice. Provedou je světem moderní vědy hravou a zážitkovou formou, přiblíží zajímavosti kolem nás prostřednictvím zábavných a poučných ukázek, kvízů a demonstrací z nejrůznějších oborů. Na univerzitním stanovišti budou mít možnost, kromě ukázek nejrůznějších jevů, vyzkoušet i pohybové aktivity.

Přijít pohrát si s vědou mohou mladí i starší. Na našich sociálních sítích s námi budete moci soutěžit také o hrací karty.

Najdete nás na stanovišti SCIENCE POINT.

• Pondělí 5 8. Dopravní fakulta Jana Pernera
  • Úterý 6. 8.  Fakulta chemicko-technologická