Published: 14.01.2021

ke studiu na Univerzitě Pardubice v akademickém roce 2021/2022
(od půlky září 2021 do půlky července 2022)

Informace v dalších jazycích:
English version Русская версия

Univerzita Pardubice nabízí stipendium ve výši 11 500 CZK/měsíc (cca 420 EUR) studentům z Běloruska, kteří vlivem špatné politické situace v zemi nemohou studovat/pokračovat ve studiu v Bělorusku. Stipendium bude uděleno pouze několika vybraným zájemcům.

Zájemci o stipendium zašlou motivační dopis na adresu international@upce.cz nejpozději do neděle, 14. února. Jakmile budeme mít shromážděny všechny žádosti o stipendium, zašleme uchazečům email s informacemi o dalším postupu.

STUDIJNÍ PROGRAMY VYUČOVANÉ V ANGLICKÉM JAZYCE (je vyžadována znalost anglického jazyka na úrovni CEFR B2)

The Faculty of Economics and Administration offers 5 scholarships for Master Degree in the Regional Development and Governance (joint study programme with Šiauliai University, Lithuania, 1 semester in Lithuania).

The programme details are available at Master Study | Faculty of Economics and Administration (upce.cz).

The Faculty of Transport Engineering offers 2 scholarships for PhD. in Transport Means and Infrastructure or in PhD. in Transport Technology and Management.

The detailed information about the programmes are available at Doctoral Programme | Faculty of Transport Engineering (upce.cz).

The Faculty of Arts and Philosophy offers 10 scholarships for PhD. in Philosophy or in PhD. in History.

STUDIJNÍ PROGRAMY VYUČOVANÉ V ČESKÉM JAZYCE (je vyžadována znalost českého jazyka na úrovni CEFR B1)

Dopravní fakulta Jana Pernera nabízí 4 stipendia ke studiu magisterského studijního programu:

Dopravní prostředky a infrastruktura
Dopravní technika – 3 specializace: Provoz a údržba vozidel, Elektrická trakce a elektromobilita, Stavba vozidel;
Technologie a řízení dopravy
Technologie a management v dopravě – 2 specializace: Technologie a řízení dopravy, Dopravní management, marketing a logistika.

Fakulta ekonomicko-správní nabízí 2 stipendia ke studiu v jednom z jejich bakalářských či magisterských studijních programů Studijní programy a specializace | Fakulta ekonomicko-správní (upce.cz).

Fakulta filozofická nabízí 2 stipendia ke studiu v jednom z jejich bakalářských či magisterských studijních programů Najdi obor, který chceš studovat | Studuj UPCE.