Published: 29.05.2013

5. 6. 2013 -  DOPRAVNÍ OMEZENÍ V DEN KONÁNÍ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK NA FAKULTU ZDARVOTNICKÝCH STUDIÍ

Upozorňujeme,
že ve středu 5. 6. 2013 bude  realizována 3. a 4. etapa oprav živičného krytu vozovky "tichý povrch". Z tohoto důvodu bude při příjezdu k univerzitnímu kampusu (Studentská 519, Pardubice a Studentská 95, Pardubice) uzavřena silnice od mostu Pavla Wonky (u zimního stadionu ČEZ aréna) po křižovatku se silnicí č. III/32224 ul. Poděbradská (křižovatka na Staré Hradiště).
Pro běžnou dopravu bude uzavřena i křižovatka u supermarketu Lidl spojující ul. Bělehradská s ul. Studentská (univerzitní kampus). Parkoviště v univerzitním kampusu budou přístupná pouze při příjezdu přes Cihelnu (od Starého Hradiště).
O uzavírce podrobněji na serveru http://mapa.dopravniinfo.cz/ či na stránkách Magistrátu města Pardubice www.pardubice.eu

Doporučení:
  • využijte městskou hromadnou dopravu (autobusy č. 10 a č. 16 - výstupní zastávka: Univerzita).
  • vozidlo lze zaparkovat na parkovišti u supermarketu Lidl (ul. Bělehradská) a do univerzitního kampusu dojít pěšky (cca 5 min. chůze, využít podchod pod silnicí).
  • vozidlo zaparkovat na placených parkovištích v centru města (např. v obchodním centru AFI Palác Pardubice, u ČEZ arény) a přes opravovaný most Pavla Wonky dojít do univerzitního kampusu pěšky (cca 12 min. chůze).

Omezení městské hromadné dopravy (MHD)
Zastávky Stavařov a Polabiny, Hradecká v obou směrech nebudou obsluhovány!
Výstupní zastávky lze zvolit:
Linka č. 10 (směr Ohrazenice - točna) - výstupní zastávka Univerzita.
Linka č. 16 (směr Dříteč) - výstupní zastávka Univerzita.
Linka č. 3 (směr Lázně Bohdaneč) - výstupní zastávky Bělehradská nebo
Linka č. 98 - výstupní zastávka Polabiny, Kosmonautů a do univerzitního kampusu pokračovat dále pěšky (cca 10 min. chůze).

Více informací na stránkách Dopravního podniku města Pardubice: http://www.dpmp.cz/content/image.php?uid=518e302f0e4d8.
Vzhledem k dopravnímu omezení je nutné počítat s možným zdržením!!!