dsc7329100834.jpg

Published: 08.08.2024

Univerzita Pardubice se opět představila na letošním Sportovním parku. Tisíce návštěvníků měli možnost objevit vědu hravou formou na našem stanovišti Science Point.

Studenti a akademici univerzity připravili program, který byl po sedm dní plný ukázek vědy i kontaktních her. Na stanovišti se během týdne střídaly  fakulty Univerzity Pardubice, ať už formou pokusů, kvízů nebo zapojením veřejnosti do zábavně-naučných aktivit.

Univerzitu na akci zastupovala také Katedra tělovýchovy a sportu s pohybovým programem a Univerzitní sportovní klub, který prezentoval aktivní využití volného času nejen pro studenty a zaměstnance školy.

Návštěvníci Sportovního parku si našli náš Science Point od pondělí 5. srpna až do neděle 11. srpna v parku Na Špici.