kontakt_-_letak_2022_180037.jpg

Published: 03.03.2022

Tradiční jarní akce Univerzity Pardubice veletrh pracovních příležitostí KONTAKT zprostředkuje ve středu 9. března setkání zástupců společností různého zaměření se studenty Univerzity Pardubice, kteří se zajímají o možnosti svého budoucího profesního působení.

Kde najít práci? Jak na stáž? Jaké požadavky mají zaměstnavatelé? Pro odpovědi si zájemci z různých fakult mohou přijít do Univerzitní Auly nebo na Fakultu chemickotechnologickou. Čekat tu na ně budou zástupci z celkem 49 společností působících v různých oblastech hospodářství.

Pro účastníky je připraven i doprovodný program. Například konzultace životopisu s personalistou, zkouška pohovoru nanečisto, setkání s koučem. Zároveň si budou moci nechat udělat i profesionální fotografii pro svá CV, LinkedIn profily nebo navštívit některou z odborných  přednášek. Studenti nižších ročníků se mohou zeptat personalistů  na odborné praxe a stáže nebo si domluvit téma diplomové práce. Jako bonus čekají na studenty různé soutěže o zajímavé ceny.

Začátek akce je v 9.00 hodin. Zavítat na obě místa mohou studenti po celý den až do 15.00 hodin odpoledne.