Published: 19.11.2012

na pozici

KVESTOR/KVESTORKA

Základní charakteristika činnosti:
Jmenovaná pozice podle § 16 zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů. Manažer na této pozici řídí hospodaření a vnitřní správu univerzity a v rozsahu stanoveném opatřením rektora jedná a vystupuje jejím jménem.

Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání magisterského stupně, nejlépe ekonomického nebo právnického zaměření
  • praxi v oboru ekonomického řízení a zkušenosti s řízením většího počtu zaměstnanců min. 5 let
  • praxe v řídící činnosti v akademickém prostředí a znalost problematiky hospodaření veřejné VŠ výhodou
  • organizační, manažerské, prezentační, komunikační a vyjednávací schopnosti na vysoké úrovni
  • analytické myšlení
  • schopnost orientace v právních předpisech
  • schopnost systémové koordinace práce a samostatného tvůrčího řešení problémů
  • aktivní znalost anglického jazyka, případě dalšího jazyka
  • dobrou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • znalost ekonomických informačních systémů
  • předpoklady pro výkon funkce dle zákona č. 451/1991 Sb.
  • trestní a morální bezúhonnost
Nabízíme:
  • možnost pracovat v akademickém prostředí na jedné z nejvýznamnějších manažerských pozic
  • činorodou, kreativní a odpovědnou řídící práci
  • profesní růst
  • mzdové ohodnocení formou smluvní mzdy

Předpokládaný nástup:  1. dubna 2013
Motivační dopis s přiloženým strukturovaným profesním životopisem, ověřenou kopií dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání, výpisem z rejstříku trestů, osvědčením a čestným prohlášením ve smyslu zák. č. 451/1991 Sb. a zpracovanou koncepční představou o řízení hospodaření a vnitřní správě vysoké školy (max. na 4 strany A4) doručte pouze v písemné formě nejpozději do 10. prosince 2012 na níže uvedenou adresu:

Univerzita Pardubice
oddělení lidských zdrojů
k rukám vedoucí Bc. Zdenky Kortanové
Studentská 95
532 10 Pardubice

Obálku označte "Neotvírat-VŘ kvestor".

Případné bližší informace podá Ing. Milan Bukač, tel. 466 03 6556, e-mail milan.bukac@upce.cz.