Published: 09.12.2015

Jako už tradičně se Univerzita Pardubice připojuje ke sbírce Srdíčkové dny, která se letos uskuteční v týdnu od 7. do 11. prosince a jejíž výtěžek je určen na pomoc vážně nemocným dětem. Sbírku organizuje občanské sdružení Život dětem, které se snaží pomáhat nemocným dětem formou zkvalitnění zdravotnické a přístrojové techniky na dětských odděleních nemocnic nebo také přímo, a to darováním hraček, knížek, pořízením hezkého nábytku na dětská lůžková oddělení, pořádáním besídek pro děti, které jsou dlouhodobě upoutány na lůžku nebo hrazením příspěvků na pořízení invalidních vozíčků a rehabilitačních pomůcek.

Studenti naší univerzity budou nabízet k zakoupení plastová srdíčka za 20 Kč, barevné přívěšky na klíče za 35 Kč a jednu porci dárkového balení mleté kávy Brazil Santos za 40 Kč. Pokud chcete zakoupením těchto drobných předmětů pomoci dětem i Vy, vydejte se do univerzitní auly od pondělí do čtvrtka od 9:30 - 10:30 hodin a odpoledne od 13:00 - 14:00 hodin a v pátek jenom pouze od 9:30 - 10:30 hodin.

Děkujeme za Vaší pomoc.